Телефоны для заказов:

 

 

 

 

(098) 180 24 34

(063) 691 37 86

(066) 317 59 38

Согласно тарифам вашего оператора

 

Еще телефоны
Режим работы:
с 8:00 до 19:00
без перерыва и выходных
Корзина
(0)
Ваша корзина пуста
Позвонить нам

Автоматичні тонометри - сучасні помічники здоров'ю

Сучасний ритм життя змушує нас невгамовно мчати вперед, а інколи забувши і про власне здоров’я. Намагаючись, відповідати вимогам сьогодення, медична техніка теж зробила прогресивний крок вперед. Тому в нашому розпорядженні стає все більше часу, адже автоматизована техніка повсюди нас супроводжує. Зараз нікого не здивувати компактним тонометром, який сам виміряє тиск на пальці, користуватись, яким максимально просто, а сам тонометр не чутливий до змін в оточуючому нас середовищі. 

Автоматичні тонометри є надзвичайно зручними у використанні. Їх головною відмінністю є те, що вони не потребують ручного закачування повітря. Цю функцію виконує спеціальний компресор. Під час спускання повітря, спеціальний набор алгоритмів, аналізує параметри пульсової хвилі і таким чином, визначає систолічний і діастолічний тиск. Результати такого вимірювання висвічуються на спеціальному цифровому дисплеї тонометра. 

Незважаючи на всю складність будови, для того щоб виміряти тиск варто просто надіти манжету і натиснути кнопку на апараті. Власне з цього моменту тонометр зробить все сам. Базовими функціями є накачування повітря, визначення артеріального тиску та пульсу. Є також, безліч ультрасучасних властивостей та типів даних приладів. Наприклад, можна купити тонометр, який дозволить вимірювати тиск не тільки на передпліччі, а й на зап’ясті чи пальці, що дуже актуально для спортсменів чи пацієнтів дитячого віку. Актуальним в сучасних умовах життя є те, що їх можна використовувати в різних умовах, чи будь-якому зручному середовищі, т. я. зовнішні показники ніяким чином не впливають на результат вимірювання. Тому доцільно купити тонометр, з вище наведеними властивостями, для тих хто час подорожує (поїздом, чи літком), веде активний спосіб життя або має потребу в користуванні на роботі.

Також вас може зацікавити:

Тонометр для домашнього користування

Механічні тонометри - перевірка часом

- Напівавтоматичні тонометри - якість та достовірність

В ритме сердца, или как выбрать тонометр правильно

Переваги автоматичних тонометрів

 • Точність вимірювання (забезпечується високочутливими датчиками тиску);

 • Універсальність розміру манжети;

 • Дозволяють налаштувати особистий режим вимірювання;

 • Мають індикатор аритмій;

 • Обладнані спеціальними звуковими сигналами;

 • Автоматично ведуть записи дати та часу вимірювань;

 • Достатньо великий шрифт показників на дисплеї (актуально для людей з поганим зором);

 • Забезпечення функції живлення за допомогою акумулятора або мережі.

Як користуватися автоматичнім тонометром?

Та, на жаль, автоматичні тонометри теж мають недоліки. Наприклад, невимушене скорочення м’язів під час руху або розмови змінює тиск манжеті тонометра, що може призвести по неточностей показників або автоматичної зупинці процесу вимірювання.

Функції автоматичних тонометрів

Сучасні тонометри володіють рядом додаткових функцій. Зазвичай, є сенс купити тонометр, який надає цілий арсенал додаткових можливосте, при наявності захворювань серцево-судинної системи, або з діагностичною метою. Орієнтуватися на вибір варто з урахуванням власних бажань. До таких функцій належать:

 • Можливість розрахувати середнє значення трьох послідовних вимірювань менше ніж за дві хвилини, з метою висвітлення найточніших значень на дисплеї монітору;

 • Діагностика аритмії пульсу при зміні артеріального тиску;

 • Діагностика аритмії відповідно до шкали ВОЗ;

 • Висвітлення дати та часу на дисплеї;

 • Об’єм пам’яті;

 • Таймер сповіщення про початок і кінець процедури;

 • Система контролю якості вимірювання;

 • Система економії батареї.

Отже, при виборі сучасного тонометра потрібно визначитися з видом та тими додатковими функціями, які будуть приносити максимальну користь. Широкий вибір тонометрів може шокувати покупця, але важливо запам’ятати, що при обиранні тонометра варто згадати про власний стиль життя, конституційні особливості, наявність патології серцево-судинної системи. 

Наші рекомендації:

     

Подпишитесь на новости и акции:
Загрузка...