Телефоны для заказов:

 

 

 

 

(098) 180 24 34

(063) 691 37 86

(066) 317 59 38

Согласно тарифам вашего оператора

 

Еще телефоны
Режим работы:
с 8:00 до 19:00
без перерыва и выходных
Корзина
(0)
Ваша корзина пуста
Позвонить нам

Дитяче ортопедичне взуття - запорука здоров'я ніжок вашого малюка

Правила підбору дитячого ортопедичного взуття

Ортопедичне взуття для дітей є одним з типів спеціального виду взуття, яке направлене на корекцію оборотних змін чи деформацій ступні або для полегшення процесу ходьби. Також, важливо, що таке взуття повинно бути або шкіряним або з нубука. Якість взуття є невід’ємним елементом. Ключовою відмінністю ортопедичного взуття для дітей є наявність специфічної устілки та супінатору. Супінатором називають невелике випинання, розміщене біля краю внутрішньої сторони підошви. Супінатор не тільки підіймає стопу, а й фіксує її в необхідній позиції. Також, суттєво відрізняється форма такого взуття. Його задня частина охоплює щиколотку, а передня частина доволі широка, що сприяє вільному розміщенню пальців. Головною особливістю форми є плоска товста підошва, т. я. суворо заборонено вважати ортопедичним взуття на низькій підошві. Завжди ортопедичне взуття для дітей  має невисокий, широкий каблучок, що в функціональному плані повинен утримувати стопу при ходьбі та зміцнювати м’язи ніг дитини. Ортопедичне взуття для дітей повинно забезпечувати максимальне прилягання взуття відповідно до форми ноги. Враховуючи підвищену рухливість дітей необхідно, щоб ортопедичне взуття для дітей було виготовлено з якісних матеріалів, а устілка мала антибактеріальні властивості. 

Зараз не складно купити ортопедичне взуття. Існує багато виробників, які широко рекламують свою продукцію.

Критерії відповідности ортопедичного взуття для дітей

  • Матеріал: шкіра або нубук;

  • Присутня устілка і супінатор;

  • Задня частина щільно прилягає до ноги;

  • Передня частина сприяє вільному розміщенню пальців;

  • Підошва – достатньо висока;

  • Невисокий, досить широкий каблучок.

Діткам з плоскостопістю та клишоногістю варто купити ортопедичне взуття з підвищеною жорсткістю в області п'яти. Також, в майбутньому для профілактики подальших ускладнень з боку інших органів та систем варто обирати ортопедичне взуття для дорослих. Таким чином, відповідність вищенаведеним критеріям забезпечить максимальну зручність при ходьбі,а також профілактику можливих ускладнень з боку опорно-рухового апарату. Існує ще ряд додаткових показників якості, яким повинно відповідати і ортопедичне взуття для дорослих:

  • Відповідність розміру (не занадто вільне, але і не стискає);

  • Мінімальна кількість внутрішніх швів;

  • Достаньої висоти і жорсткості задник;

  • Надійна фіксація (липучки, шнурки, ремінці і т. д.);

Також, можна купити ортопедичне взуття з перфорованим верхом. Це буде сприяти кращій вентиляції. Також, відмінністю ортопедичного взуття для дорослих є менша необхідність жорстких формах, т. я. зазвичай в дорослому віці воно необхідне для зручної ходьби, а не профілактики чи лікування деформацій стопи. Перед тим, як купити ортопедичне взуття варто поцікавитись про те, чи устілка володіє антибактеріальними властивостями, тому що така устілка забезпечить не тільки належну циркуляцію повітря у взутті, а й поглинання поту, з наступним його випаровуванням при сушінні. Ортопедичне взуття для дорослих користується все більшою популярністю. Наразі, представлено безліч моделей, як для чоловіків, так і для жінок. У зв’язку з наявністю вікових деформацій стопи чи хребта, ортопедичне взуття для дорослих, зазвичай стає вибором серед людей похилого віку.  

Отже, правильний підхід до вибору взуття з урахування всіх особливостей стопи дитини дозволить попередити розвиток плоскостопості, клишоногості, патології хребта та багатьох інших небезпечних ускладнень  опорно-рухового апарату.

Де купити ортопедичне взуття в Києві, Харькові та Дніпропетровську

Купити дитяче ортопедичне взуття ви можете в професійній мережі магазинів Медтехніка Ортосалон, роздрібні точки продаж якої знаходятся в Києві, Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Запоріжжі, Кременчузі, Харькові. Доставка здійснюється у всі міста України, завдяки роботі інтернет-магазину medsklad.com.ua.

Наші рекомендаціі:

    

Подпишитесь на новости и акции:
Загрузка...