Телефоны для заказов:

 

 

 

 

(098) 180 24 34

(063) 691 37 86

(066) 317 59 38

Согласно тарифам вашего оператора

 

Еще телефоны
Режим работы:
с 8:00 до 19:00
без перерыва и выходных
Корзина
(0)
Ваша корзина пуста
Позвонить нам

Глюкометри та їх роль в житті діабетиків

Сучасний ринок медичної техніки представляє широкий вибір найрізноманітніших приладів для вимірювання рівня глюкози в крові. Розвиток техніки саме в цьому напрямі є дуже важливим для ти пацієнтів, які не можуть прожити жодного дня без даного дослідження. Саме контроль глюкози в крові дає змогу запобігти розвитку страшних ускладнень та щоденно корегувати дієту, навантаження під час тренувань і план лікування діабету. Теперішні глюкометри мають невеликий розмір, дуже швидко вимірюють рівень цукру та мають набагато ширший функціонал, ніж раніше.

Наразі, показники вимірювання глюкометрів є надзвичайно точними, але часто трапляються помилки в показаннях і вони не пов’язані з роботою приладу. З метою правильного вимірювання необхідно діяти згідно інструкції. Причиною хибних показників є:

 • Забруднений глюкометр;

 • Температура глюкометру та тест-смужок вище або нижче за кімнатну;

 • Невідповідність строку придатності тест смужок;

 • Неправильно підібрані тест-смужки до приладу;

 • Занадто мала краплина крові.

Перш ніж купити глюкометр, варто розібратися з тим, який вид буде найкращим індивідуального для використання. При виборі глюкометра варто орієнтуватися на: 

 • Рекомендації спеціалістів;

 • Ціну приладу;

 • Простоту застосування;

 • Систему догляду за приладом (чищення, авто кодування, калібрування і т.д.).

Також, перед тим як купити даний апарат необхідно розібратись з наступними даними роботи приладу:

 • Об’єм пам’яті;

 • Можливість автоматичного обрахунку середніх значень;

 • Час одного вимірювання;

 • Маркери і помітки (вимірювання до, або після їжі);

 • Розмір пристрою;

 • Об’єм крові для одного вимірювання.

Кожному хворому на цукровий діабет в обов’язковому порядку треба купити глюкометр, т. я. він є необхідним для забезпечення постійного моніторингу рівня глюкози в крові. При виборі варто орієнтуватися не тільки на ціну самого приладу, т. я. його витрати в майбутньому залежатимуть і від тест-смужок для глюкометра, які використовуються кілька раз на протязі доби, а й на ряд інших показників. Вони повинні бути чітко відкаліброваними для кожної упаковки тест-полосок для глюкометрів. Деякі прилади вимагають ввести код, для інших використати змінний чіп, що відкалібровує датчики для кожної упаковки смужок, найсучасніші автоматично зчитують код з тест-смужок. Надзвичайно важливо купити тест-смужки, які відповідатимуть виду глюкометра. Якщо використати тест-смужки для глюкометра іншої моделі, то ви однозначно отримаєте недостовірний показник. Для контролю власних навиків правильного користування тест-полосками для глюкометрів можна зрівняти отримані результати з результатами лабораторії.

З метою аналізу показників рівня глюкози в крові було розроблено глюкоментри, що запам’ятовують до 360 результатів. Деякі володіють функцією обрахунку середніх значень за один чи два тижні, або місяць. В середньому пацієнт витрачає не більше 5 секунд на одне самостійне вимірювання та менше одного мікролітра крові, що набагато менше ніж було необхідно для вимірювання застарілими глюкометра, тому наразі ця процедура практично безболісна.

Отже, безпосередньо перед ти як купити глюкометр або тест-смужки для глюкометрів варто переконатись в правильності власного вибору. Надалі, дуже важливо проводити кожне вимірювання згідно інструкції до відповідно до приладу, т. я. правила застосування різних глюкометрів можуть суттєво відрізнятися. Важливо зберігати апарат та тест-смужки для глюкометра в чистому вигляді, при кімнатній температурі. Перед вимірювання необхідно помити руки. 

Наші рекомендації:

            

Подпишитесь на новости и акции:
Загрузка...