Телефоны для заказов:

 

 

 

 

(098) 180 24 34

(063) 691 37 86

(066) 317 59 38

Согласно тарифам вашего оператора

 

Еще телефоны
Режим работы:
с 8:00 до 19:00
без перерыва и выходных
Корзина
(0)
Ваша корзина пуста
Позвонить нам

Медтехніка Черкаси

Головним завданням магазину медтехніки є поставка та реалізація якісної медичної продукції різного призначення і для різних цілей.

Всі знають, що сьогодні в застосуванні поліклінік і лікарень різного рівня знаходиться неякісна і навіть небезпечна медична техніка. Перевірений інтернет-магазин виправляє цю ситуацію, а тому пропонує кожному клієнту купити медтехніку в Черкасах високої якості і за доступною ціною. Сучасна апаратура, меблі та інші предмети, що використовуються в галузі медицини, - все це тепер можна придбати в роздріб або оптом, досить звернутися в інтернет-магазин медтехніки medsklad.com.ua в Черкасах.

Широкий вибір медтехніки

Реалізація медичної техніки і супутнього обладнання - основний вид роботи магазину, який цим успішно займається протягом довгого часу. Якщо ви зайдете на сайт медтехніки в Черкасах, то побачите в каталозі наступні товари:

  • компресійні панчохи після операції,
  • слухові апарати Widex, Siemens,
  • вушні термометри,
  • портативні і стаціонарні інгалятори,
  • корсети для хребта,
  • коректори постави для дітей і дорослих.

Також є спеціальне обладнання для швидкої допомоги, ортопедичні товари, компресійний трикотаж, бандажная продукція. Переглянувши сайт медтехніки, ви знайдете всі види медичного обладнання: також тут є масажні валики, нагрівачі парафіну, негатоскопи.

Критерії вибору медтехніки

Перед покупкою медтехніки необхідно звернути увагу на критерії вибору. Необхідно подбати про високу якість продукції: закупівля повинна здійснюватися у перевіреного постачальника. Інтернет-магазин, в якому реалізується медтехніка в Черкасах, - не є виробником обладнання, але фахівці знають все і при виникненні складності допоможуть у виборі.

Медичне обладнання ділиться на наступні групи:

  • Професійне - з ним працює тільки спеціально навчений медичний персонал.
  • Для побутового застосування - призначене для всіх хворих.

Щоб придбати якісну і недорогу техніку і супутнє обладнання в роздріб або оптом, необхідно зайти на сайт і залишити заявку. Доставка здійснюється протягом декількох днів безкоштовно. Більш того, фахівці можуть оформити супровідні документи і гарантують високу якість кожного товару. Покупець отримує гарантію від браку і підробок. Повноцінне забезпечення медичних і діагностичних клінік вважається головним напрямком роботи компанії. Купуючи меблі, обладнання, інструменти від офіційного постачальника, ви автоматично страхуєте себе від покупки неякісного товару.

Подпишитесь на новости и акции:
Загрузка...