Телефоны для заказов:

 

 

 

 

(098) 180 24 34

(063) 691 37 86

(066) 317 59 38

Согласно тарифам вашего оператора

 

Еще телефоны
Режим работы:
с 8:00 до 19:00
без перерыва и выходных
Корзина
(0)
Ваша корзина пуста
Позвонить нам

Механічні тонометри - перевірка часом

Існує безліч різновидів приладів для вимірювання артеріального тиску. Першими серед них з’явилися механічні тонометри, які дуже добре себе зарекомендували на протязі не одного десятиріччя. Звичайно, можна довго вибирати серед більш сучасних альтернатив, але в більшості стаціонарів і досі ними користуються, а також, його обирають для домашнього користування, адже нічого складного в його використанні немає.

Особливості механічних тонометрів

Для людей, які страждають на гіпертонічну хворобу тонометр є вкрай необхідним. Безліч людей користуються ним щоденно і вже не можуть уявити життя без щоденного вимірювання тиску. Будь-яка неточність, може змусити людину ще більше хвилюватися і таким чином, спровокувати розвиток (надзвичайно швидкої) ургентної патології. 

Механічний тонометр містить такі складові: 

  • Манжета;

  • Нагнітач;

  • Циферблат;

  • Стетоскоп.

Головною перевагою механічного тонометру є невисока ціна. Вони є достатньо точними, надійними та дозволяють виміряти артеріальний тиск у разі наявності аритмії (не всі автоматичні тонометри наділені такою функцією). Такі тонометри є міжнародно визнаними і не зважаючи на свою давнину користуються популярністю не тільки серед вітчизняних спеціалістів. Звичайно, у зв’язку з тим, що не автоматизовані все впирається у наявності поруч досвідченою людини, яка зможе правильно виміряти артеріальний тиск. Тиск не в змозі виміряти людина зі зниженим слухом, так як для них проблематично почути перший та останній тон, які визначають систолічний та діастолічний тиск.

Різновиди механічних тонометрів

Є деякі варіації механічних тонометрів, які направлені на більшу зручність їх використання. Розрізняють:

  • Стандартний механічний тонометр;

  • Комбінований ручний тонометр (груша комбінується з манометром);

  • З вмонтованою в манжету голівкою (зручний в користуванні для людей без надбаного досвіду).

Такі різновиди з’явились відносно недавно, але безперечно, навіть, вони здатні зробити конкуренцію існуючим класичним моделям.

Також, механічний тонометр допускає використання манжет будь-якого розміру, дуже важливо для великої групи людей. Збільшена манжета в діаметрі до 46 сантиметрів буде актуальною для спортсменів чи людей з зайвою вагою. Дитячий тонометр має невелику дитячу манжету. Додатково можна придбати дитячі манжети різних розмірів. Також, можна придбати манжеті з окружність до 66 сантиметрів. Зазвичай її використовують для вимірювання тиску на бедрі. А також, якщо в одній сім’ї проживають люди різного віку та конституції, то краще купити тонометр саме такий, т. я. без витрат додаткових грошей чи часу можна швидко змінити без сторонньої допомоги манжетку. Досить, часто ручні тонометри купують з метою використання тільки при поганому самопочутті і відсутності органічної патології.

Також вас може зацікавити:

Тонометр для домашнього користування

Автоматичні тонометри - сучасні помічники здоров'ю

- Напівавтоматичні тонометри - якість та достовірність

В ритме сердца, или как выбрать тонометр правильно

 

Відсутність спеціальних функцій автоматичного підрахунку середнього тиску за три вимірювання, висвітлювання дати та часу , чи щось інше є недоліком, але з наявністю кожної додаткової функції ціна на тонометр значно підвищується. Потрібно самому орієнтуватися на те, чи вмонтована функція дати та часу є важливою. Безперечно, є покази для того, щоб купити тонометр, який ними володіє. Та у випадку, якщо вибирати прилад для домашнього користування, треба переглянути, чи інші властивості будуть актуальними. В умовах лікарні, медичні працівники завжди користуються механічними тонометрами. Купити тонометр ручного вимірювання тиску можна будь-де. 

Отже, потрібно зважати на всі показники якості та ціну, перш ніж купити тонометр. А також, на те, з якою метою вирішили придбати даний прилад. Якщо з метою контролю тиску при відсутності патології і наявності поруч людини, яка в змозі здійснити цю не складну маніпуляцію, то механічний тонометр саме для вас.

Наші рекомендаціі:

     

Подпишитесь на новости и акции:
Загрузка...