Напівавтоматичні тонометри - якість та достовірність
Досить часто, нелегко зробити той чи інший вибір, т. я. він стоїть між дуже дорого вартісним повним функціоналом і дешевим ручним прибором. Важко сказати що краще: помірна ціна чи функціональність? На сьогоднішній день, у світі вимірювальної техніки є безліч варіантів тонометрів, які значно відрізняються один від одного, але по суті виконують одні головну функцію – вимірювання артеріального тиску. Оптимальним варіантом не тільки за вартістю, а й спектром додаткових функцій є напівавтоматичний тонометр.
Переваги напівавтоматичних тонометрів
Напівавтоматичні тонометри являють собою не тільки зручний, а й економічний варіант. Вони чудово підходять для домашнього використання. Звичайно, в функціональному плані вони дещо гірші за автоматичні тонометри. Але основою відмінністю є те, що після ручного накачування повітря, за допомогою груші, проходить процес вимірювання тиску, так само, як і в автоматичному тонометрі. Дані вимірювань виводяться на дисплей прибору, на якому показники відображаються великими цифрами, що є ще одною перевагою для людей зі зниженим зором. У порівнянні з ручним тонометром, абсолютною перевагою є можливість самостійного вимірювання тиску. Напівавтоматичні апарати мають ряд суттєвий переваг:
-
Функціональність;
-
Висока достовірність показників;
-
Заощадження електроенергії;
-
Можливість живлення за допомогою батарей, або зарядження від електромережі;
-
Наявність додаткових функція;
-
Простота у застосуванні;
-
Невисока ціна.
Достовірність показників не залежить від того, яким чином накачується повітря. Тому напівавтоматичні тонометри не поступаються автоматичним, однак є кращими за ручні, тому що виключають суб’єктивні похибки. Людині доведеться тільки прикласти силу для того, щоб накачати повітря, а далі прилад зробить все самостійно. Людина, якій не вистачає сили накачати повітря, не зможе самостійно виміряти тиск за допомогою тонометра. На щастя, переважна більшість людей в змозі це зробити.
Також вас може зацікавити:
- Тонометр для домашнього користування
- Автоматичні тонометри - сучасні помічники здоров'ю
- Механічні тонометри - перевірка часом
- В ритме сердца, или как выбрать тонометр правильно
Функціональність навівавтоматичних тонометрів
Можна купити тонометр, який відповідатиме тільки основній вимозі – вимірювання тиску. Цей варіант буде найбільш вигідним в економічному плані, але є можливість розглянути варіант дорожче, але з додатковими функціями. Тонометри напівавтоматичного типу, окрім наведених вище переваг, наділені доволі широким додатковим функціоналом, що робить їх набагато кращими за механічні тонометри. В залежності, від обраного тонометру, він може володіти однією чи декількома функціями з поданого списку:
-
Підрахунок пульсу;
-
Індикатор аритмії;
-
Звукові сигнали, що свідчать про початок та закінчення вимірювання;
-
Запам’ятовування попередніх показників вимірювання;
-
Можливість використовувати збільшену можливість (за рахунок вмонтованого електронного клапану).
Напівавтоматичні апарати є дуже вигідними в плані споживання енергії. Зазвичай, на одному комплекті батарей вони працюють дуже довго, але приходиться періодично змінювати грушу (при частому користуванні один раз на півтора – два роки). Добре це чи погано вирішувати користувачу такого прибору.
Таким чином, купити тонометр напівавтоматичного типу варто тим, хто зможе самостійно накачати повітря за допомогою груші (це не складно, але є проти показом для придбання тим людям, які мають супутню патологію з боку опорно-рухової системи. Інших застережень для купівлі даного приладу немає. Аналізуючи вищенаведену характеристику тонометрів-напівавтоматів, можна рекомендувати їх для застосування, оскільки вони є широко функціональними при оптимальній вартості.