Телефоны для заказов:

 

 

 

 

(098) 180 24 34

(063) 691 37 86

(066) 317 59 38

Согласно тарифам вашего оператора

 

Еще телефоны
Режим работы:
с 8:00 до 19:00
без перерыва и выходных
Корзина
(0)
Ваша корзина пуста
Позвонить нам

Напівавтоматичні тонометри - якість та достовірність

Досить часто, нелегко зробити той чи інший вибір, т. я. він стоїть між дуже дорого вартісним повним функціоналом і дешевим ручним прибором. Важко сказати що краще: помірна ціна чи функціональність? На сьогоднішній день, у світі вимірювальної техніки є безліч варіантів тонометрів, які значно відрізняються один від одного, але по суті виконують одні головну функцію – вимірювання артеріального тиску. Оптимальним варіантом не тільки за вартістю, а й спектром додаткових функцій є напівавтоматичний тонометр.

Переваги напівавтоматичних тонометрів

Напівавтоматичні тонометри являють собою не тільки зручний, а й економічний варіант. Вони чудово підходять для домашнього використання. Звичайно, в функціональному плані вони дещо гірші за автоматичні тонометри. Але основою відмінністю є те, що після ручного накачування повітря, за допомогою груші, проходить процес вимірювання тиску, так само, як і в автоматичному тонометрі. Дані вимірювань виводяться на дисплей прибору, на якому показники відображаються великими цифрами, що є ще одною перевагою для людей зі зниженим зором. У порівнянні з ручним тонометром, абсолютною перевагою є можливість самостійного вимірювання тиску. Напівавтоматичні апарати мають ряд суттєвий переваг:

 • Функціональність;

 • Висока достовірність показників;

 • Заощадження електроенергії;

 • Можливість живлення за допомогою батарей, або зарядження від електромережі;

 • Наявність додаткових функція;

 • Простота у застосуванні;

 • Невисока ціна.

Достовірність показників не залежить від того, яким чином накачується повітря. Тому напівавтоматичні тонометри не поступаються автоматичним, однак є кращими за ручні, тому що виключають суб’єктивні похибки. Людині доведеться тільки прикласти силу для того, щоб накачати повітря, а далі прилад зробить все самостійно. Людина, якій не вистачає сили накачати повітря, не зможе самостійно виміряти тиск за допомогою тонометра. На щастя, переважна більшість людей в змозі це зробити.

 

Також вас може зацікавити:

Тонометр для домашнього користування

Автоматичні тонометри - сучасні помічники здоров'ю

Механічні тонометри - перевірка часом

- В ритме сердца, или как выбрать тонометр правильно

 

Функціональність навівавтоматичних тонометрів

Можна купити тонометр, який відповідатиме тільки основній вимозі – вимірювання тиску. Цей варіант буде найбільш вигідним в економічному плані, але є можливість розглянути варіант дорожче, але з додатковими функціями. Тонометри напівавтоматичного типу, окрім наведених вище переваг, наділені доволі широким додатковим функціоналом, що робить їх набагато кращими за механічні тонометри. В залежності, від обраного тонометру, він може володіти однією чи декількома функціями з поданого списку:

 • Підрахунок пульсу;

 • Індикатор аритмії;

 • Звукові сигнали, що свідчать про початок та закінчення вимірювання;

 • Запам’ятовування попередніх показників вимірювання;

 • Можливість використовувати збільшену можливість (за рахунок вмонтованого електронного клапану).

Напівавтоматичні апарати є дуже вигідними в плані споживання енергії. Зазвичай, на одному комплекті батарей вони працюють дуже довго, але приходиться періодично змінювати грушу (при частому користуванні один раз на півтора – два роки). Добре це чи погано вирішувати користувачу такого прибору.

Таким чином, купити тонометр напівавтоматичного типу варто тим, хто зможе самостійно накачати повітря за допомогою груші (це не складно, але є проти показом для придбання тим  людям, які мають супутню патологію з боку опорно-рухової системи. Інших застережень для купівлі даного приладу немає. Аналізуючи вищенаведену характеристику тонометрів-напівавтоматів, можна рекомендувати їх для застосування, оскільки вони є широко функціональними при оптимальній вартості.

Наші рекомендації:

      

Подпишитесь на новости и акции:
Загрузка...