Телефоны для заказов:

 

 

 

 

(098) 180 24 34

(063) 691 37 86

(066) 317 59 38

Согласно тарифам вашего оператора

 

Еще телефоны
Режим работы:
с 8:00 до 19:00
без перерыва и выходных
Корзина
(0)
Ваша корзина пуста
Позвонить нам

Тонометр для домашнього користування

Часто властивості артеріального тиску є ключовими показниками стану здоров’я. Особливо, вагомого значення їх вивчення набуває при гострій патології серцево-судинної системи чи ургентному стані. З віком ризик розвитку таких змін значно зростає, тому на сьогоднішній день вимірюють тиск не лише в умовах лікарні, а й самостійно, маючи тонометр вдома. 

Тонометром прийнято називати спеціальний медичний прилад, функцією якого є вимірювання артеріального (кров’яного) тиску. Ключовим показником роботи тонометра є точність його показників. Так як недостовірні показники можуть призвести до значних ускладнень у хворих на гіпертонічну хворобу. Тому, перш ніж купити тонометр, потрібно орієнтуватися на основні характеристики та можливі типи даного приладу.

Прогресивний розвиток науки та техніки зумовив появу таких видів тонометру, як механічний (або ручний), автоматичний та напівавтоматичний. Найпершим було розроблено механічний тонометр. Його манжету одягають на передпліччя. Так як повітря потрібно накачати вручну, то й другою назвою цього виду тонометра є «ручний». Артеріальний тиск вимірюють підраховуючи кількість ударів, які чути через фонендоскоп. Результат визначають по найпершому почутому та останньому удачу. Це і є показника систолічного та діастолічного тиску. Такий тонометр варто купити, якщо людина, яка вимірює тиск повністю довіряє своїм відчуттям (зоровим, слуховим). Його перевагою є ціна, т. я. цей тонометр найдешевший з усіх. Та він має декілька недоліків. Найголовнішим є те, що необхідно мати поруч досвідчену людину, яка зможе виміряти артеріальний тиск, іншим – можливі неточності у вимірюванні. Вони можуть бути пов’язані з особливістю судин, або невмінням правильно користуватись тонометром. 

У зв’язку з потребою багатьох людей у частому самостійному вимірюванні тиску на протязі дня, багато вважає за належне купити тонометр, який є автоматичним. Вони прості в використанні і дозволяють визначити найдостовірніші показники, а також, вони визначають не тільки артеріальний тиск, а й пульс. Можна купити тонометр (звичайно автоматичний), який має функцію запам’ятовування показників попередніх вимірювань, що дозволяє відстежити динаміку зміни тиску на протязі дня або після прийому медикаментів. Тому для домашнього використання краще купити тонометр автоматичний, який володітиме наступними функціями:

  • Вимірювання артеріального тиску (без сторонньої допомоги);

  • Вимірювання пульсу;

  • Запам’ятовування минулих показників;

  • Можливість вимірювання тиску не тільки на передпліччі;

  • Точність даних вимірювань.

Але ж звичайно тим хто має намір купити тонометр потрібно орієнтуватися також на:

  • Власний спосіб життя;

  • Вік;

  • Ціна;

  • Рекомендації лікаря;

Люди з активним способом життя (спортсмени, діти) мають потребу купити тонометр, який дозволить виміряти тиск на зап’ясті, буде максимально компактним і не вимагатиме спеціальних зусиль. Ті ж, в кого малорухомий спосіб життя, або люди з зайвою вагою можуть купити тонометр для надпліччя, т. я. він буде найбільш раціональним вибором.

Автоматичні тонометри показані також для людей похилого віку, у зв’язку з тим, що судини з часом втрачають еластичність, а тому досить складно почути тиск за допомогою механічного тонометра. Також, вони надзвичайно прості у застосуванні.

Отже, вибираючи тонометр потрібно орієнтуватися на індивідуальні особливості організму (вік, необхідність вимірювань протягом дня, конституцію і т. д.). Зважаючи на високу поширеність серцево-судинної патології, варто купити тонометр, який буде зручним та функціональним.

Наші рекомендації:

     

Подпишитесь на новости и акции:
Загрузка...